Hakkımızda


Firmamız bilişim teknolojileri alanında yenilikçi ve katma değerli çözümler ve hizmetler sunmak amacı ile kurulmuştur. Zoe Teknoloji olarak kurum ve kuruluşların bilgi teknolojileri iş süreçlerinde, işlerini yönetmelerinde, büyütmelerinde ve projelerinde en iyi çözümleri üretmek ve bu çözümlerde destek olmak hedefindeyiz. Bu kapsamda her geçen zamanda yeniliklere ayak uydurup, ihtiyaçları doğru belirleyip,  ihtiyaçlarınıza hızlı, güvenilir bir şekilde erişmeniz için partnerlerimiz ve personellerimiz ile birlikte hizmetinizdeyiz.
Bilgi teknolojileri alanında artan ihtiyaçların her anında sizlere sektörel iş çözümlerineden, sistem entegrasyon çözümlerine, servis ve destek hizmetlerinden network çözümlerine kadar uçtan uca danışmanlık ve eğitim çözümlerimiz ile edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi iş ortağınız olarak paylaşmaya hazırız.

Misyonumuz


Bilgi Teknolojileri alanında herkesin kaliteli ve sorunsuz hizmet alma hakkı olduğuna inanıyoruz. Zoe Teknoloji olarak tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız ve personellerimiz ile hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz


Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla Türkiye genelinde herkesin bildiği ve güvendiği bir firma olmak.