Sunucu Sistemleri


 

Kritik iş uygulamaları ve veri yönetimi için doğru sunucu çözümlerinin seçilmesi, gerek iş sürekliliği gerek veri güvenliği için çok önemlidir. Firmamız, uzman satış ve teknik ekibiyle, bugün ve gelecekteki iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak, başlangıç seviyesinden en yüksek seviyeye kadar, maksimum kapasite ve performans sağlayan sunucu modelleri ile  satış öncesi ve sonrası katma değerli hizmetler sunmaktadır.
Yönetimi kolay ve aynı zamanda esnek, ölçeklenebilir ve ekonomik sunucu modelleri için HPE, Dell,gibi lider üreticilerin iş ortaklığını yürüten firmamız; sunucuların temini, montajı, devreye alınması, işletim sistemi kurulması, yazılım ve donanım yapılandırma çözümleri sunmaktadır.

 

Verdiğimiz ilgili hizmetlerden bazıları:

  • Satış öncesi analiz işlemleri
  • Kullanılacak uygulamalara göre kapasite planlaması (CPU, RAM, Disk, uygun RAID yapısının seçilmesi)
  • Mevcut sunucularla entegrasyon çalışmaları
  • Server konsolidasyonları
  • Kuruluş, bakım ve destek hizmetleri
Zoe Teknoloji olarak İhtiyaçlara cevap vermeyen düşük teknolojinin yetersizliğine inandığımız gibi lüzumundan fazla yüksek teknolojinin de gereksizliğine inanıyoruz. Şirketlerin sadece donanım olarak bir sunucu ve veri depolama ünitesi satın almaları bir çözüm değildir. İşletmenin ihtiyaçlarına cevap verecek yazılım ve donanım bütünleşik çözümler ile Zoe Teknoloji olarak bizler sizin için belirliyoruz. Donanım yatırımı yaparken de en uygun çözümleri sunabilmek amacını içindeyiz. Bunun sonucu olarak ta veri koruma ve yönetimi konusunda gerek yazılım, gerek destek konularında stratejik iş çözümlerimiz ile sizleri yönlendiriyoruz. Bu alandaki stratejik iş ortaklığımızın sağladığı çözümleri de müşterilerimize yansıtarak en iyi sonucun alınmasını sağlıyoruz.