Yedekleme Çözümleri


 

İşletmelerin sunucu, veri depolama, network alt yapıları, güvenilir, sağlam temeller üzerine çalışılmış olsa da, sürekli değişen ve gelişen teknolojiler, beraberlerinde bir takım sorun veya sıkıntılara sebebiyet verebilmektedir. Herhangi bir felaket durumunda Milyon dolar değerindeki verilerin, telafisi zararlarına yol açıp, işletmenin faaliyetlerinde duruşlar nedeni ile tahminlerden daha yüksek maliyetleri oluşturabilmektedir.
Yedekleme çözümleri olarak nitelendirdiğimiz, veri yedekleme ve depolama çözümleri, bu gibi durumların önlenmesi adına, önceden atılması gereken adımlardır. İşletmenin büyüklüğüne bakılmaksızın ve kimlik sahibi markaların, veri depolama ve veri yedekleme çözümleri, olmazsa olmazlar arasındadır.
Zoe Teknoloji olarak bu alandaki tecrübeleri, iş ortakları ve çözümleri sayesinde yedekleme çözümleri ile ilgili kurumsal ve profesyonel anlamda destekler sağlayabilmektedir. Kurumsal Yedekleme Çözümleri ile her seviyeden altyapıya sahip işletmelerin veri merkezlerinin yedekleme problemlerini çözmek amacıyla teknolojik tasarımlar geliştiriyor ve tamamen sertifikalandırılmış veri koruma çözümleri kullanıyoruz.